Esiet sveicināti Mālpilī!
Par Mālpili Kultūra Izglītība Sports Tūrisms Komercdarbība Draudzes NVO Citas iestādes
Aktualitātes
Novada dome
 Deputāti
 Novada domes struktūra
 Kontaktinformācija
 Komitejas
 Komisijas
Pakalpojumi
Novada domes dokumenti
Pašvaldības SIA "Norma K"
Pašvaldības iestādes
P/A "Mālpils sociālais dienests"
Pašvaldības atbalsts daudzbērnu ģimenēm
Nodarbinātību veicinošie pasākumi
Aktīvie nodarbinātības pasākumi
Veselības veicināšanas pasākumi
Iepirkumi
Projekti
Nekustamie īpašumi, nekustamo īpašumu izsoles
Informatīvais izdevums „Mālpils Vēstis”
Video "Mālpils 800"
Uzņēmējdarbība
Noderīga info
FOTO GALERIJAS
Sludinājumi
Kontaktinformācija

Novada domes priekšsēdētājs - Aleksandrs Lielmežs
Tālr.: 67970900
e-pasts: aleksandrs@malpils.lv

Izpilddirektors - Agris Bukovskis
Tālr.: 67970887
e-pasts: agris.bukovskis@malpils.lv

Kanceleja:
Kancelejas vadītāja - Santa Ozola
tālr.:67970888
e-pasts: kanceleja@malpils.lv

Lietvede - Jolanta Epalte
e-pasts: dome@malpils.lv

Datorsistēmu administrators - Salvis Krieviņš
e-pasts: salvis@malpils.lv

Personāldaļas vadītāja - 
Iveta Krieviņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste 
tālr.: 67970901, mob.28679146
e-pasts: iveta@malpils.lv

Atbildīgā par izdevumu "Mālpils Vēstis" - Esmeralda Tāle
tālr.:67970896
e-pasts: esmeralda.tale@malpils.lv

Finanšu un ekonomikas daļa:
Vadītāja - Līvija Mičule
tālr: 67970894

e-pasts: livija.micule@malpils.lv

Finansiste: Daina Sila
e-pasts: daina@malpils.lv

Materiālu uzskaites grāmatvede Indra Asne
tālr.: 67970894
e-pasts: indra.asne@malpils.lv

Nodokļu administratore
iedzīvotāju reģistratore - Mārīte Nīgrande
tālr: 67970895
e-pasts: marite@malpils.lv

Iepirkumu speciāliste - Anita Sārna
tālr.: 
e-pasts: anita.sarna@malpils.lv

Saimnieciskās darbības sekmēšanas daļas vadītāja - Nellija Andrukele
tālr: 67970898
e-pasts: zoovet@malpils.lv

Vetārsts - Atis Aigars
tālr.:67970898
e-pasts: atis.aigars@malpils.lv

Juriste
bāriņtiesas priekšsēdētāja - Anna Višķere
tālr: 67970890
e-pasts: anna@malpils.lv

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja
jurista palīgs - Viktorija Kalniņa
tālr: 67970891
e-pasts: viktorija@malpils.lv

Investīciju un ārējo sakaru daļa:
Vadītāja: Līvija Mukāne, tālr.: 67970893
e-pasts: livija.mukane@inbox.lv
Projektu koordinatore: Ieva Pauloviča
tālr.:67970893
e-pasts: ieva.paulovica@malpils.lv

Sporta darba organizators: Ģirts Lielmežs
Sporta kompleksa vadītājs: Valts Mihelsons
Tālrunis sporta kompleksā: 26676121
e-pasts: sportahalle@malpils.lv

Pašvaldības policijas iecirknis:
Policijas priekšnieks: Guntis Lejiņš tālr.: 67970899, mob.28357022
Inspektors: Raitis Ašaks, tālr.28610004
e-pasts: policija@malpils.lv

Būvvalde:
Būvvaldes vadītāja: Rudīte Bete, tālr: 67970889
e-pasts: rudite@malpils.lv

Teritorijas plānotāja - vides speciāliste: Ineta Broka,
tālr: 67970889
e-pasts: ineta.broka@malpils.lv

Arhitekte: Indra Reitere,
tālr: 67970889

Vecākais speciālists nekustamo īpašumu lietās: Aivars Skroderis; tālr: 67970892
e-pasts: aivars@malpils.lv

© 2007 Autortiesības aizsargātas. Visas tiesības rezervētas. Mālpils pagasta padome.  
Vēsture
Kartes
Simbolika
Kultūras pasākumu plāns
Mālpils kultūras centrs
Kultūras centrs 2013./2014. gada sezonā
Mālpils 800
Izstāžu zāle
Vēsturiskā mantojuma krājums
Pirmsskolas izglītības iestāde "Māllēpīte"
Mālpils novada vidusskola
Mūzikas un mākslas skola
Mālpils internātpamatskola
Mālpils Profesionālā vidusskola
Mūžizglītība
Ziņas
Sporta darba organizators
Sports bildēs
Sporta komplekss
Sporta pasākumu plāns
Naktsmītnes un relaksācijas vietas
Aktīvā atpūta
Apskates vietas
Dabas objekti
Vēsturiskas vietas
SIA "Mālpils Piensaimnieks"
Invalīdu un viņu atbalstītāju biedrība "Notici sev"
Mālpils novada politiski represēto nodaļa
Mālpils makšķernieku biedrība "Mālpils zivīm"
Mālpils Tautskola
Biedrība "Idoves mantojums"
Kultūrvēsturiskā mantojuma aizsardzības un attīstības biedrība
Jauniešu apvienība "MJA.U"
KrastGroup
Ģimenes ārstes J.Sprūdes prakse
Pasta nodaļas darba laiki
2013.gada sezona
2014.gada sezona
Arhīva foto
Barikāžu atceres pasākums 2013.gadā
Barikāžu atceres pasākums 2011.gadā
Baznīcas
Pilskalni
Muižas
Skulmju dzimtās vietas
Karavīru apbedījumi, kauju piemiņas vietas
Politiski represēto piemiņas vietas
Mālpils tēlniecības simpoziju skulptūras
Pieminekļi, piemiņas vietas
Avoti
Dižkoki
Skatu punkti